Aarhus Swim 1 (fælleshold for K1) AAS1
|
13 - 30 år |
Mandag
kl.
16:15 - 17:15
Mandag
kl.
17:15 - 19:15
Tirsdag
kl.
06:00 - 07:30
Tirsdag
kl.
17:30 - 18:00
Tirsdag
kl.
18:00 - 20:00
Onsdag
kl.
16:45 - 18:00
Onsdag
kl.
18:00 - 20:00
Torsdag
kl.
06:00 - 07:30
Torsdag
kl.
17:00 - 19:00
Fredag
kl.
06:00 - 07:45
Fredag
kl.
18:00 - 20:00
Lørdag
kl.
06:00 - 08:00
|
Træner:
Bjarne Kragh,
Sebastian Lodahl,
Valdemar Vind Sejr,
Instruktør:
Lyseng Afkrydsning,
Valdemar Vind Sejr,
Afkrydser:
Lyseng Afkrydsning,
Aarhus Swim træner trup:
Bjarne Kragh,
Sebastian Lodahl,
Valdemar Vind Sejr,
|
22.01.2024
|
23.06.2024
|
0 kr.
|
Asp2
|
11 - 15 år |
|
Træner:
Mille Kjær Jensen,
Aarhus Swim træner trup:
Anders Færch Jensen,
Nikoline Østerberg,
Tobias Højgaard Holm,
Mille Kjær Jensen,
|
22.01.2024
|
23.06.2024
|
0 kr.
|
Aarhus Swim 2 (fælleshold for K2) AAS2
|
10 - 17 år |
Mandag
kl.
17:00 - 18:45
Tirsdag
kl.
06:00 - 07:45
Onsdag
kl.
16:30 - 17:30
Onsdag
kl.
16:30 - 17:30
Onsdag
kl.
17:45 - 19:30
Torsdag
kl.
06:00 - 07:45
Torsdag
kl.
17:30 - 18:00
Torsdag
kl.
18:00 - 20:00
Fredag
kl.
16:15 - 17:30
Fredag
kl.
17:30 - 19:30
Lørdag
kl.
06:00 - 08:00
|
Træner:
Sebastian Lodahl,
Mille Kjær Jensen,
Anton Borg Hjort,
Eva Hjort,
Aarhus Swim træner trup:
Tobias Højgaard Holm,
Sebastian Lodahl,
Mille Kjær Jensen,
|
22.01.2024
|
23.06.2024
|
0 kr.
|
K3
|
8 - 16 år |
Mandag
kl.
18:45 - 20:00
Onsdag
kl.
17:45 - 19:00
Fredag
kl.
17:00 - 18:30
Fredag
kl.
18:30 - 19:00
Lørdag
kl.
08:00 - 10:00
|
Træner:
Michael Kjær,
Mille Kjær Jensen,
Nanna Høegh Langvad,
Instruktør:
Lyseng Afkrydsning,
Nanna Høegh Langvad,
Afkrydser:
Lyseng Afkrydsning,
Aarhus Swim træner trup:
Michael Kjær,
Mille Kjær Jensen,
Nanna Høegh Langvad,
|
22.01.2024
|
28.06.2024
|
1050 kr.
|
T1
|
8 - 11 år |
Tirsdag
kl.
18:00 - 19:00
Torsdag
kl.
19:00 - 20:00
Fredag
kl.
17:00 - 18:15
|
Træner:
Nikoline Sejr,
Instruktør:
Caroline Lysgaard,
Lyseng Afkrydsning,
Nikoline Sejr,
Hjælpeinstruktør:
Laura Winum Andersen,
Afkrydser:
Lyseng Afkrydsning,
Nikoline Sejr,
Aarhus Swim træner trup:
Caroline Lysgaard,
Laura Winum Andersen,
Nikoline Sejr,
|
22.01.2024
|
28.06.2024
|
935 kr.
|
AAS+ AAS+
|
16 - 30 år |
Tirsdag
kl.
18:00 - 19:00
Torsdag
kl.
20:00 - 21:00
Fredag
kl.
19:30 - 21:00
Lørdag
kl.
13:00 - 15:00
|
Afkrydser:
Instruktørnavn kommer senere,
|
22.01.2024
|
23.06.2024
|
500 kr.
|
K1
|
14 - 30 år |
Torsdag
kl.
06:00 - 07:30
|
Træner:
Bjarne Kragh,
Valdemar Vind Sejr,
Instruktør:
Valdemar Vind Sejr,
Aarhus Swim træner trup:
Bjarne Kragh,
Valdemar Vind Sejr,
|
22.01.2024
|
27.06.2024
|
2000 kr.
|
K2
|
10 - 17 år |
Torsdag
kl.
07:45 - 08:00
|
Træner:
Sebastian Lodahl,
Instruktør:
Lyseng Afkrydsning,
Afkrydser:
Lyseng Afkrydsning,
Aarhus Swim træner trup:
Sebastian Lodahl,
|
22.01.2024
|
22.06.2024
|
1500 kr.
|
Aarhus Swim Talent (fælleshold for de 4 klubber) AAS4
|
7 - 12 år |
Torsdag
kl.
19:00 - 19:15
Torsdag
kl.
19:00 - 19:15
Torsdag
kl.
19:00 - 19:15
Torsdag
kl.
19:00 - 19:15
|
Træner:
Nikoline Sejr,
Instruktør:
Nikoline Sejr,
Afkrydser:
Nikoline Sejr,
Aarhus Swim træner trup:
Alexander Jensen,
Anders Færch Jensen,
Dagmar Keller,
Freja Brendstrup,
Freja Fogh Morthensen ,
Nikoline Sejr,
Tobias Hejgaard Jensen,
|
22.01.2024
|
23.06.2024
|
0 kr.
|
Aarhus Swim 3 (fælleshold for K3) AAS3
|
8 - 14 år |
|
Træner:
Sebastian Lodahl,
Michael Kjær,
Mille Kjær Jensen,
Aarhus Swim træner trup:
Anders Færch Jensen,
Marie Storm Pedersen,
Nikoline Østerberg,
Tobias Højgaard Holm,
Vilhelm Damm Thorsell,
Sebastian Lodahl,
Michael Kjær,
Mille Kjær Jensen,
|
22.01.2024
|
23.06.2024
|
0 kr.
|